کمپین بین المللی دعا فقط برای یک نفر با تولیدات رسانه ای در زمینه ی ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار فعالیت میکند

امروز : شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

آیا حکومت مهدوی دشمن دارد ؟چرا؟

آیا حکومت مهدوی دشمن دارد ؟چرا؟

‌دولــت کــریمه ی امام زمان عجل الله فرجه:

قرارداد رویتر: این استعماری تر! اینجا دیگر نقش یهود را می بینید، قرارداد رویتر چه بود؟ رویتر چه کسی بود؟ یک یهودی انگلیسی تبار با نام حقیقی اسرائیل بر یوسافات با اسم رویتر، پدرش هم یک خاخان یهودی بود. در زمان ناصرالدین شاه آمد قرارداد رویتر را امضاء کرد،
ساخت هرگونه راه آهن، سد از دریای خزر تا دریای خلیج فارس، بهره برداری از همه معادن ایران به جز طلا و نقره، بهره برداری از قنات ها، کانالهای کشتیرانی و کشاورزی، ایجاد بانک و هر گونه کمپانی صنتعی و بهره برداری از جنگلها برای هفتاد سال به آقای رویتر داده شد در قرارداد معروف به رویتر.
در این مدت باید چکار می کرد؟ دویست هزار لیره فقط سود به ایران می داد و پنج درصد از سود سهام ها، همین قدر! بعدها هم معلوم شد افرادی مثل میرزا ملکم خان و میرزا حسین خان سپهسالار رشوه  گرفتند، میرزا حسین خان سپهسالار صدر اعظم ناصرالدین شاه بود.
دشمن شناسی نباشد مطمئن باشید شکست ما در جبهه قطعی است، هر چند شدید ترین نیروها را داشته باشی، مجهزترین تفنگ ها و سلاح ها را داشته باشی، دشمن شناس قوی نباشی صددرصد شکست می خوری. علما آمدند جلو، ملا علی کنی و میرزا صالح داماد آمدند جلوی قرارداد را گرفتند و قرارداد فسخ شد. هفده سال همین آقای رویتر دنبال غرامت بود، آخرش هم توانستند او را راضی کنند که بیا در ایران به عنوان غرامت بانک بزن.
او هم از خدا خواسته آمد اولین بانک شاهنشاهی ایران را در یازده بهمن ۱۲۶۷ شمسی تأسیس کرد. این بانک شاهنشاهی ایران اولین بار ایده های بانکداری ربوی اروپایی را وارد ایران کرد. توجه کردید نفوذ از کجا آمد؟ دیدید علما چرا جلویش ایستادند؟ علما دمشان گرم، قرارداد رویتر را فسخ کردند اما خُب قرارداد یک طرف فسخ شد، رویتر غرامت می خواست برای غرامت گفت تأسیس بانک، که تأسیس شد. ایده بانک ربوی در ایران آمد و اسکناس ها چاپ شد و همین طور برو تا آخر..!
در این زمان بود که یک فردی به نام میرزا ملکم خان آمد فراماسونری یا فراموش خانه (محل لژهای فراماسونری) را در ایران پایه گذاری بکند، از همان اول ملاعلی کنی باز هم یک عالم دشمن شناس جلوی اینها ایستاد، شروع کردند به ترور شخصیت این عالم، ترور شخصیت ها از آنجا شروع شد.
هر عالمی هر مجتهدی جلوی استعمار بایستد ترور شخصیت دشمن ها علیه آن مجتهد شکل می گیرد. حالا فهمیدی چرا پشت سر مقام معظم رهبری حرف می زنند! حالا فهمیدی چرا پشت سر آیت الله مصباح حرف می زنند‼️ از همان زمان شروع شد، هر عالمی که جلوی استعمار می ایستاد ترور شخصیت هایشان شروع می شد. الان ترور شخصیت می شود یانه؟ دشمن را بایـد بشناسیم، راه نفوذ حمله را اگر ندانیم باز هم شکست می خوریم حتی اگر قدرتمند باشیم.
هر چیز مثبتی در این عالم دشمن دارد و هیچ چیزی امروزه مثبت تر و معروف تر از ″حکومت مهدوی و دولت کریمه مهدوی و امام زمان (عج) نیست″. پس وقتی ما مثبت به این بالایی داریم، معروفی به این بالایی داریم یقینا دشمنی بسیار پیچیده و مخوف هم داریم.حکومت مهدوی دشمن دارد، چرا؟ چون اگر جامعه مهدوی شکل بگیرد استارت حکومت مهدوی یعنی پایان استکبار و منافقین، یعنی اتمام سلطه ی منافقین و کفار، یعنی اتمام حیات آنها، اتمام خوشگذرانی آنها!
پس جبهه کفر دو راه بیشتر ندارد:
یا باید تسلیم بشود
یا باید جنگ کند
تسلیم که نمی شود، به او برمی خورد، چکار می کند؟ می آید برای جنگ! در جنگ هم می داند که شکست می خورد برای همین دارند از الان کار می کنند. دشمن دارد کارش را می کند ما متأسفانه..
چکاری دارد انجام می دهد؟
می گوید این مهدی که می خواهد بیاید این امام زمانی که می خواهد بیاید سرباز دارد یا ندارد؟ یقینا دارد بدون سرباز که نمی شود، سرباز می خواهد، سربازهایش چه کسانی هستند⁉️ سربازهایش کجا هستند.. یقینا اکثر یاران مهدی از شیعیان است، دشمن رفت قشنگ روایات ما را در آورد آنجایی که می گوید اکثر یاران مهدی از جوانان است..
بعد می گوید اکثر یاران مهدی از شیعیان هستند الان هم بیشتر شیعیان در ایرانند و اکثر یاران مهدی هم که از جوانانند، پس بروم روی جوانان شیعه ایران کار بکنم.
شما می بینید یک مرتبه هجوم مواد مخدر در کشور زیاد می شود و معضل اصلی جوانهای ما می شود. دشمن نیازی به حمله نظامی ندارد، با اعتیاد دارد سربازان امام زمان را از بین می برد. استراتژی سربازکشی با جنگ نرم! راه دیگرش برای اینکه سربازان امام زمان را بگیرد، سربازان شیعه ی ایران امام زمانی را، فساد اخلاقی است، آمار بالای مصرف لوازم آرایشی،  مد گرایی، تنوع طلبی!
تنوع طلبی سیاست یهود است این یادتان باشد. آیه قرآن را یادتان است خدا «الْمَنَّ وَ السَّلوی» برایشان فرستاد، گفتند «یَا مُوسی لَنْ نَصْبِرَ عَلَیٰ صَعَامٍ وَاحِدٍ..» ای موسی بر غذای واحد ما نمی توانیم صبر کنیم «مِنْ بَقْلِهَا وَقِثَّائِهَا فُومِهَا وَعَدَسِهَا وَبَصَلِهَا..» تنوع طلبی..!!
ایجاد حس رقابت در زنها برای زیبایی و.. یعنی تمام تفکر یک جوان شیعه برای یک عروسی رفتن از یک ماه قبل عروسی چه می شود؟ چه لباسی بپوشم؟ چه کفشی؟ چه آرایشی؟ حتی پسرش هم همچنین! یعنی جوان شیعه ی امام زمانی به جایی اینکه به تفکر مهدویت فکر کند، زمینه سازی برای ظهور کند، دشمن دارد اینطوری او را از امام زمان دورش میکند.

استاد عبادی
ادامه دارد …
قسمت دوم


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *