کمپین بین المللی دعا فقط برای یک نفر با تولیدات رسانه ای در زمینه ی ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار فعالیت میکند

امروز : جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

هجوم شبهات دینی در فضای مجازی یکی از راههای دشمن است!

هجوم شبهات دینی در فضای مجازی یکی از راههای دشمن است!

‌دولــت کــریمه ی امام زمان عجل الله فرجه

هجوم شبهات دینی در فضای مجازی یکی از راههای دشمن است، دشمنی که می داند با آمدن مهدی کارش تمام می شود دارد با این کارها سربازان حضرت مهدی را از کار می اندازد. سرباز نباشد برای ظهور امام زمان یکی از شرط های ظهور می لنگد. یکی از شرط های ظهور یار است دیگر! رهبر بدون یار که نمی تواند کار انجام بدهد.
رسیدن دشمن به هدفش این است که سرباز امام مهدی (عج) را از بین ببرد، هر چند که هدف اصلی او از بین بردن ″کلیت اسلام″ است. همین روش را قبلا هم انجام داد، مگر ما در اندلس حکومت اسلامی تشکیل ندادیم، دشمن با بزک کردن دخترهای آرایش کرده جوانهای اندلس را از پا درآورد و اندلس که حکومت اسلامی داشت سقوط کرد.
ویل دورانت می گوید آن زمانی که مسلمین اندلس اکثریت صد درصدی یشان با سواد بودند تعداد با سوادان اروپا به تعداد انگشت می رسید. رهبر می گوید؛ سیاست امروز علیه ایران سیاست اندلس کردن ایران است. اینطور باید به مهدویت نگاه کرد سیاست سربازکشی.
💠وظیفه ی یک منتظر واقعی این است که این راهها را بشناسد، همان جمله که از حضرت آقا گفتم دشمن را بشناسد، راههای نفوذ دشمن را بشناسد و اینها را تبیین بکند و راه نفوذ دشمن را  ببندد. حالا شما فرض کن یکی مثل انجمن حجتیه روی کار بیاید اصلا به مبارزات سیاسی کاری نداشته باشد، فقط بنشیند دعا بکند و بگوید دعا بکنیم امام زمان می آید. آیا این می تواند. یار امام زمان باشد؟ منتظر واقعی دشمن شناس قوی هم هست.
امروزه اگر بخواهیم به شناخت راههای دشمن بپردازیم نمی توانیم مثل گذشته بیاییم استراق سم بکنیم، جاسوسی بکنیم، بازجویی بکنیم. اما خدای متعال آمد این راهکارها را برای ما مشخص کرد؛ «وَ لاتَهِنوا وَ لا تَحزَنوا وَ أَنتُمُ الأَعلَونَ إِن کُنتُم مُؤمِنین» [۱۳۹/آل عمران] ناراحت نباشید، نگران نشوید، سستی نکنید شما برتر هستید اگر مومن باشید. خدا راه را مشخص کرده، چطور..؟
قرآن سه دسته دشمن برای ما معرفی می کند: یهود، مشرکان و نصاری! یک دسته چهارمی هست اما آنها همیشه همراه یکی از این سه گروه هستند آن هم منافقین است. یعنی هر جا یهودی و مشرکان و نصاری به عنوان دشمن اسلام مطرح شدند کنارش منافقین هم بودند. یعنی همیشه ادعای اسلام و اسلام دوستی، ولی در باطن..! در هر پروژه نفوذی منافق مظلوم نمایی هم هست.
یکی از مهمترین فاکتورها در برخورد با دشمن اولویت سنجی است. سرباز مهدوی، سرباز امام زمان اولویت سنجی را فراموش نکن! بدان بدون اولویت سنجی باز هم کار ما به شکست می رسد. حتی اگر قوی باشیم حتی اگر محکم باشیم، باز هم کار ما به شکست می رسد اگر در برخورد با دشمن اولویت سنجی نکنیم.
اشتباه بزرگ برخی از سیاسیون ما از قدیم تا به الان چه بود؟ چسبیدن به مذاکره با دشمن، غفلت از نیروی داخل. رهبر دارد داد می زند امروز جنگ دشمن جنگ اقتصادی است، اولویت یعنی مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن، یعنی تولید داخل. همیشه دشمن حواس ها را پرت می کند. همیشه دشمن با عملیات ایذایی حواس ها را پرت می کند تا تو از اصل دور بشوی و بچسبی به کارهای فرعی! این یکی از مهمترین کارهای دشمن است.
جوان مهدوی ما امروزه در مقابله ی با دشمن باید خودش را مجهز بکند. مهمترین چیز هم تجویز به علم است. «اَلا وَ لا یَحمِلُ هذَا العَلَمَ اِلا اَهلُ البَصَرِ وَ الصَّبر» بدون بصیرت نمی شود. علم آموز قوی باشید بصیرت هم بهتر پیدا می کنید. «العِلمُ سُلطان..» روایت است علم قدرت می آورد.‌
🔹بارها گفتم موضوعی که امروزه جوانهای ما باید مطالعه داشته باشند تا قوی باشند تا گول حربه های دشمن را نخورند سه موضوع است: دین، تاریخ، سیاست. کسی تاریخ بلد باشد دیگر نمی گوید آمریکا خوب است و قابل اعتماد است. فیلم شادی برجام را دو سال قبل دیدید، جوانی می گفت آمریکا هیچ وقت زیر قولش نمی زند. جوان کناریش می گفت اگر ما زیر قولمان نزنیم آمریکا هم هیچ وقت زیر قولش نمی زند.
اینها تاریخ نخواندند..
نمی دانستند که مصدق به آمریکا اعتماد کرد، ۲۷ مرداد نیروهای مصدق در خیابان ریختن.. مجسمه شاه پایین آمد و مردم در خیابان ریختن به طرفداری از مصدق.. آمریکا گفت مصدق نیروها، نظامی هایت را ببر داخل، چه خبر است! ما حمایتت می کنیم. مصدق به مردم گفت به خانه هایتان بروید، فردا ۲۸ مرداد شعبان بی مخها و افراد دیگر ریختن به حمایت از آمریکا، زیر یک میلیون دلار آن زمان آمریکا خرج کرد تا مصدق را.. آمریکا به مصدق رحم نکرد می خواهد به من و تو رحم کند!
اولویت در شناخت دشمن خیلی مهم است اول با کدام نیروی دشمن بجنگیم. قرآن یهود را اول مشخص می کند، بعد مشرکان و بعد نصاری‌. به چهار مولفه قرآن می گوید یهود دشمن تر است:
۱- عمق خواسته هایشان، خواسته یهود جهانی است.
۲- امکاناتشان، امکانات فراوان دارند قدرت و ثروت زیاد دارند.
۳- آموزش، آموزش های فراوان دارند. چه آموزش هایی حتی در زمان حضرت موسی یهودی ها یاد گرفتند.
۴- انگیزه، انگیزه استعمار کردن همه به نیت خودشان. قرآن به این چهار مولفه گفته یهود دشمن ترین افراد نسبت به شماست. برای دشمن شناسی این چهار مولفه باید مشخص بشود.

ادامه…
قسمت سوم


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *