کمپین بین المللی دعا فقط برای یک نفر با تولیدات رسانه ای در زمینه ی ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار فعالیت میکند

امروز : یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

چطور شما دست خارجی را نمیبینید…؟!

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «آنها بدروغ اظهار تأثّر میکنند برای اینکه یک نفری از دنیا رفته؛ [امّا] دروغ میگویند و به هیچ وجه متأثّر نیستند؛ خوشحالند، شادمانند برای اینکه یک بهانه‌ای به دست آوردند تا بتوانند حادثه‌آفرینی کنند؛ دروغ میگویند.» ۱۴۰۱/۰۷/۱۱

آیا سابقه دارد ؟ بعضی ها تا می گوییم فلان حادثه را دشمن خارجی ایجاد کرده روی این کلمه دشمن خارجی کانه حساسیت دارند. تا می گوییم این کار، کار دشمنان خارجی بود. فورا سینه سپر می کنند برای دفاع از سازمان جاسوسی آمریکا صهیونیست ها؛ انواع تحلبل را، انواع لفاظی های مخالطه آمیز را وسط می کشند. برای اینکه اثبات کنند که نه پای خارجی، دست خارجی ها در این قضیه وجود  نداشته!
من سوال می کنم : در دنیا اغتشاشات خیلی به وجود می آید آیا سابقه دارد که رئیس جمهور آمریکا مجلس نمایندگان آمریکا از اغتشاشگران حمایت کنند؟
آیا سابقه دارد که پیام بفرستندکه ما در کنار شما هستیم؟آیا سابقه دارد که در رسانه های جمعی وابسته ی به سرمایه داری آمریکا و دولت آمریکا و مزدوران آن ها به راه بیفتند برای این که از اغتشاشگران حمایت بکنند؟
در هیچ جای دنیا در هیچ یک از کشورها سابقه دارد؟ اما اینجا اتفاق افتاده نه یک بار نه دوبار بارها و بارها ! چطور شما دست خارجی نمی بینید ؟
چطور انسان هوشمند احساس نکند که پشت صحنه این حوادث دست هایی دیگری در کارند؟سیاست های دیگری در کارند؟
البته آن ها به دورغ اظهار تاثر می کنند برای این که یک نفر از دنیا رفته ، دروغ می گویند. به هیچ وجه متاثر نیستند . خوشحال هستند، شادمان هستند برای این که بهانه ای بدست آورند حادثه آفرینی کنند.

downloadدانلود با کیفیت۴۸۰                                      downloadدانلودبا کیفیت۳۶۰


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *