کمپین بین المللی دعا فقط برای یک نفر با تولیدات رسانه ای در زمینه ی ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار فعالیت میکند

امروز : شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

عکس نوشته،یاد مهدی (عج) تسلای زهرا (س)

آخرین لحظات زندگی رسول خدا (ص) آمیخته با گریه ها و ناله های حضرت زهرا (ع) بود و شدت آن به حدی بود که از وجود مقدس رسول اکرم (ص) سؤال نمودند: حبیبتی فاطمه ما الذی بیکیک؟ فقالت: أخشنی الضیعته من بعدک. (بحارالانوار، ج۵۱، ص۷۹).
محبوب من! فاطمه جان! چرا اینقدر گریه می کنی؟ حضرت زهرا عرض کرد: پدر جان! می ترسم پس از شما اهل بیت (ع) از بین برود و من مورد ستم قرار گیرم.
پیامبر اکرم (ص) بعد از بیان مطالبی در خصوص مقام اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و امامان معصوم (ع) فرمودند: فاطمه جان! قسم به خدایی که مرا به حق مبعوث کرد، مهدی این امت از فرزندان تو خواهد بود و در آخرالزمان قیام خواهد کرد، همانطور که من قیام کردم و دنیا در آن زمان که پر از ظلم و ستم شده است، پر از عدل خواهد نمود.
با این بشارت زیبای پدر، از آن زمان حضرت فاطمه زهرا (ع) جزو منتظران حقیقی حضرت مهدی (عج)قرار گرفت؛ زیرا حضرت فاطمه زهرا (ع) تنها یادگار و دختر گرامی پیامبر خدا (ص) و اولین مظلومه عالم است که بیش از همه به او و شوهر و فرزندانش ظلم شد و در راه حفظ اسلام همه آنها را تحمل نمود تا با ظهور آخرین فرزندش حضرت مهدی (عج) انتقام تمامی ظلم و ستم هایی را که بر مکتب وحی و اهل بیت (ع) تحمیل کردند، گرفته شود.

downloadدانلود سایز پست