کمپین بین المللی دعا فقط برای یک نفر با تولیدات رسانه ای در زمینه ی ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار فعالیت میکند

امروز : پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

پنجمین سالگرد کمپین بین المللی دعا فقط برای یک نفر

پنجمین سالگرد کمپین بین المللی دعا فقط برای یک نفر

هر یک از کاربران عزیز وقتی با کمپین بین المللی دعا فقط برای یک نفر روبه رو می شوند طبیعتا به برداشت های مختلفی از آن می رسند؛ اما در این فرصت که نهال کمپین دعا فقط برای یک نفر به پنج سالگی رسیده مختصری از این کمپین را شرح میدهیم.
قطعا تا به امروز هرکدام از شماها اگر تولیدات این کمیپن رسانه ای را دنبال کرده باشید متوجه اهمیت بسیار بالای دعا برای ظهور امام زمان(عج) شده اید باتوجه به تشرفاتی که بعضی از بزرگان با حضرت صاحب الزمان(عج) داشتند بارها و بارها به موضوع دعا برای ظهورشان امر شده بود و حتی در بعضی از موارد به خاطر کم توجهی مردم نسبت به این امر حضرت گله مند بودند؛ پیش از این امامان معصوم هم برای خدمت رسانی به امام زمان(عج) و دعا برای تحقق ظهور مکررا سفارش کردند و باز در راستای همین مسیرعلمای بزرگ زیادی از جمله آیت الله بهجت (رحمت الله علیه) هم فراوان به دعا برای ظهور حضرت بقیه الله (ع) تاکید داشتند که در واقع این دعا را برای نجات خودمان و بشریت می دانستند.
به نظرهمین یک بند مختصر خودش گویای اهم بودن این مطلب می باشد. اما باز با این تعاریف می توان این سوال را مطرح کرد که آیا مفهوم کمپین دعا فقط برای یک نفر به معنای فقط نشستن و دعا کردن می باشد؟! یا بر اهمیت دعا، فقط برای یک نفر تاکید دارد؟!
قاعدتا با درک این ظرافت تا اینجا بخشی از موضوع باید برای شما روشن شده باشد و اما حالا اگر این دعا کلید ظهورباشد آیا ما نباید این کلید را حرکتی بدهیم تا این در باز بشود…؟!
اینجا جا دارد به تشبیه قابل تامل حضرت علی (ع) از دعا کننده بدون عمل نیز اشاره کنیم که می فرمایند:
اَلدَّاعِی بِلاَ عَمَلٍ کَالْقَوْسِ بِلاَ وَتَر یعنی کسی که دعا می کند بدون عمل، مانند تیر اندازی است که کمانش زِه ندارد.
اما در ادامه ی مقدمه ای که خواندید به صورت مختصر تر کلیتی از خود این گروه رسانه ای و فعالیت های انجام شده را خدمتتان معرفی می کنیم…
کمپین بین المللی دعا فقط برای یک نفر از قرن گذشته در سال ۱۳۹۶ در ماه مبارک رمضان فعالیت خود را به صورت جدی آغاز کرد و تا به امروز بدون کوچکترین وابستگی به نهاد یا سازمان دولتی و با کمک های مردمی و عنایت حضرت بقیه الله (عج) توانسته به مسیرخود ادامه دهد. این کمپین از همان ابتدای فعالیت صرفا به عنوان یک قدم برای آغاز فعالیت های رسانه ای مهدوی طراحی شده و ان شاءالله قدم های جدی تر و متفاوت تری در آینده ای نه چندان دور برداشته می شود و سپس این کمپین به عنوان زیر مجموعه تعریف خواهد شد.
اما تا به امروز کمپین دعا فقط برای یک نفر با توجه به رسالت رسانه ای خود، تولیدات مختلف و بسیاری در قالب نماهنگ ، موزیک ویدیو ، دوربین مخفی ، مصاحبه های مردمی و تصاویر گرافیکی و… انجام داده است که علاوه بر اهمیت دعا برای ظهور در موضوعات آخرالزمانی، دشمن شناسی،مقابله با فرقه های انحرافی و شبهات ، خادمی امام در عصر غیبت ، امر به معروف و نهی از منکر،مردم مظلوم یمن ، آزادی قدس ، اربعین حسینی ، انقلاب اسلامی ایران ، انتخابات سیاسی، شهید سلیمانی ، غدیر ،تجدید عهد با امام زمان(عج) ،تربیت دینی ، فرزند آوری و پرسش و پاسخ های مهدوی و… به زبان های فارسی ، انگلیسی و عربی تولید داشته است.
نکته: تمام فعالیت های انجام شده از سال ۱۳۹۶ را فقط در سایت کمپین می توانید مشاهده کنید.
تا به امروز درب این کمپین رسانه ای برای همه ی اقشار جامعه جهت سهیم بودن در فعالیت های مهدوی و خدمت رسانی به امام زمان(عج) باز بوده است و هرکسی با هر تخصص و توانایی که داشته میتوانسته از طریق سایت و فرم همکاری با کمپین دعا فقط برای یک نفر اطلاعات خود را ثبت کند که تا به الان افراد بسیاری از استانهای مختلف جهت همکاری در کمپین دعا فقط برای یک نفر ثبت نام شده اند؛ البته این کمپین مهدوی دو تیم رسانه ای ثابت در تهران و اصفهان و یک تیم در کشور آلمان دارد که نفرات این گروه از مسلمانان جوان سه الی چهار کشور تشکیل شده است.
اما در پایان از خداوند منان خواهانیم توفیق خدمت به حضرت بقیه الله الاعظم روحی له الفداء که تمام معصومین آرزوی خدمت به ایشان را داشتند را از ما صلب نکند و قدم های ما را در این مسیر استوار و موثر گرداند تا ان شاءالله همه ی ما از زمینه سازان ظهور و سربازان آن حضرت باشیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *