کمپین بین المللی دعا فقط برای یک نفر با تولیدات رسانه ای در زمینه ی ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار فعالیت میکند

امروز : یکشنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۲

مهدویت هراسی توسط یهود در فیلم های هالیوود

مهدویت هراسی توسط یهود در فیلم های هالیوود

‌دولــت کــریمه ی امام زمان عجل الله فرجه

گفتیم یکی از وظایف ما دشمن شناسی است. می خواهیم ببینیم قرآن گفته یهود دشمن ترین افراد است دارد چکار می کند، چرا خدا گفته یهود دشمن ترین افراد است و مهمتر معرفی کرده؟ ما علنا داریم کارهای یهود علیه مهدویت را می بینیم، یک چیزی که حقیقت است و شکی در آن نیست.
یک نـمونه، فیلم هایی هست که هالیوود دارد علیه امام زمان، اصلا امام زمان به کنار علیه اسلام دارد می سازد. قبلا پروژه شان اسلام هراسی بود، بعد پروژه اسلام هراسی تبدیل شد به شیعه هراسی و الان پروژه شیعه هراسی تبدیل شده به ایران هراسی.
این تفکر صهیونیسم و استکبار جهانی وقتی بخواهد یک غلطی در روی کره زمین در سطح جامعه جهانی انجام بدهد یک نقشه و طرحی را بریزد قبلش با ساخت یکسری فیلم ها و برنامه ها عادی سازی می کند. آن هم فیلم هایی که بمب تبلیغاتی انجام می دهند. یعنی یک فیلم که می سازند، هی پشت سر هم فیلم، مصاحبه، مستند، برنامه میزگرد تلویزیونی، که بگویند این طرح ها را باید انجام بدهیم.. بدهیم.. و برای مردم عادی می شود. مثلا قبل از اینکه آمریکا بیاید به صدام حسین در سال ۲۰۰۱ حمله بکند این قدر فیلم ساختند این قدر میزگرد برگزار کردند که..
صدام حسین سلاح کشتار جمعی دارد، این سلاح کشتار جمعی خطری است برای منطقه، سربازان ما آمریکایی ها در پایگاههای نظامی منطقه هستند، این سلاح های صدام ضرر دارد پس باید صدام را از بین ببریم. وقتی که حمله کردند مردم هم صدا شدند با دولت آمریکا بعدا که گندش درآمد مخالفت ایجاد شد و الا ابتدای جنگ آمریکا به عراق اکثریت مردم آمریکا راضی بودند.
بعد پروژه آمد به سمت ایران هراسی، فیلم هایی نشان می دهند علیه ایران که بگویند ایرانی ها وحشی هستند خوی وحشیگری و درد منشی دارند؛ مثلا فیلمی می سازند🎞 به نام سنگسار ثریا که در آن به شدیدترین وجه، صرفا به یک تهمت که اثبات نشده بود یک زنی را سنگسار می کنند. فیلمی می سازند به نام آرگو، جایزه اسکار گرفت البته خودتان می دانید اسکار سیاسی است و کاری با آن ندارم. اما این فیلم بسیار بسیار علیه جامعه ایران بود.
این فیلم ها را می سازند که وقتی یک سیاست مدار آمریکایی بیاید بگوید ایرانی ها وحشی هستند، مردم آمریکا باورشان بشود، کارشان این است. اینها عادی سازی می کنند با اینجور فیلم ها، ایران هراسی، اسلام هراسی و الان هم چند وقتی است (البته این چند وقت نه اینکه دو سه سال قبل باشد) روی بحث مهدی هراسی زوم کردند.
بالای نود و پنج درصد هالیوود می دانید دست صهیونیسم است بدون هیچ شک و شبهه ای! تحت نفوذ کامل اسرائیل و صهیونیست هالیوود.
فیلم درباره هولوکاست می سازند که نشان بدهند این قدر یهودی ها مظلوم هستند، که وقتی اسرائیل دارد علیه فلسطین خشونت به خرج می دهد کارهایش مشروعیت داشته باشد. و اگر کسی اعتراض کرد.. بگویند آقا این همه فیلم ها را ندیدی هالیوود ساخت؟
️ربطش به مهدویت چیست؟
چون بحث فلسطین ‌و بحث ارض موعود پیش می آید و بعد می آیند تخریب مسجد الاقصی را پیش می کشند و بعد از تخریب مسجد الاقصی، ساخت معبد سلیمان و تشکیل دولت یهودی را پیش می کشند، اینها ربطی به مهدویت ندارد!
بیت المقدس و قدس مهمترین نقطه استراتژیک در عصر ظهور است که جنگ جهانی اصلی هم در آنجا رخ می دهد. مکان مهم و مقدسی است که حتی جنگهای صلیبی هم بین ایران و سپاه مسیحیان انجام شد. تاریخچه جنگ های صلیبی را حتما بخوانید چون خیلی مهم است.
الان هم این جنگها دنباله همان است و جنگ آرماگدون که جنگ نهایی حق علیه باطل هست در تپه هرمجدو در شمال فلسطین رخ خواهد داد. پس نگویید فلسطین چه اهمیتی دارد؟
هالیوود با این فیلم هایش دارد نشان می دهد که اسرائیل اگر آنجا باشد مشروع است، درست است هیچ اشکالی ندارد. در حقیقت نوعی پروژه علیه مهدویت است که فردا پس فردا امام زمان (عج) هم ان شاءالله تشریف آوردند می خواهند بروند بحث بیت المقدس را بگیرند بگویند اینجا سرزمین مادری ماست، اینجا مال ماست.
قبل از تولد پیغمبر یهودی ها رفتند در مدینه قبیله زدند بنی قیقاع، بنی قریظه، بنی مصطلق اینها در مدینه بودند. سوال من این است یهودی ها که می دانستند پیغمبر در مکه متولد می شود برای چه آن زمان رفتند در مدینه ای که آب و هوایش بسیار بدتر از آب و هوای مکه بود؟
مکه، یک شهر تجاری و بسیار خوش آب و هوا آن زمان بود و هم محل رفت و آمد کاروانها بود، هم از لحاظ مادی به نفع یهود بود و هم از لحاظ آب و هوایی، چی شد که به مدینه رفتند؟
چون راه قدس از مدینه می گذشت و دقیقا قبیله گذاری ها و سکنی گزینی های قبیله های یهود در راه قدس بود و آن جنگ آخری که پیغمبر (ص) به فرماندهی اسامه فرستاد و گفت بروند جنگ بکنند و یک عده که دیگر نام نبرم که چه کسانی بودند، دم بالین پیغمبر مخالفت کردند، اگر آن جنگ را اسلام می گرفت ″راه قدس″ باز می شد!
پس شما نقشه یهود در آن زمان سر بالین پیغمبر را ببینید که یک عده چه قدر تطمیع شده بودند از طرف یهود، که جلوی این جنگ آخر به فرمانده ای اسامه نوزده ساله را بگیرند. چرا..⁉️ چون اگر آن جنگ برگزار می شد و اسلام پیروز می شد راه قدس به راحتی بدست مسلمانها می افتاد.
می دانید جنگ جهانی اول چه اتفاقی افتاد؟ می دانید جنگ جهانی دوم چه اتفاقاتی افتاد یانه؟ می دانید امپراطوری عثمانی بعد از جنگ های جهانی اول تجزیه شد یانه؟ می دانید ایران در جنگ جهانی دوم اشغال شد یا نه؟ بروید تاریخ بخوانید که مورد نیاز است!
این شبکه سازیهایی که اینها قبل از جنگ ها انجام می دهند و ذهن ها را آماده می کنند، همین الان هم دارند انجام می دهند، از همین الان دارند فیلم های برای شبیه سازی ظهور می سازند! علائم ظهور را دارند کم کم در فیلم هایشان شبیه سازی می کنند. این شبیه سازی را انجام می دهند. فیلمی است که بحث صیحه آسمانی را در آن شبیه سازی کردند. به صورت منفی دارند جو می دهند.
حالا وظیفه ما چیست؟
وظیفه ما این است در بحث غرب و مهدویت کار کنیم چیزی که متأسفانه کم کار شده. بعد ببینیم دشمن دست روی چه چیزی گذاشته؟ روی چه چیزی جو منفی می دهد برویم همان حرف دشمن را تصحیحش بکنیم، ایراد و اشکالش را بگیریم، حقیقت را نشان مردم بدهیم.
همین یهودی ها در فیلم هایشان نشان می دهند که آمریکا منجی بشریت است، منجی یهود است، آمریکا منجی اروپاست، آمریکا منجی کل جهان است. در حالی که همین آقایان هالیوود یهودی یادشان رفت شدیدترین ظلم ها به یهودی ها را همین اروپایی ها کردند.. (قبل از اینکه یهودی ها به فلسطین بیایند در اروپا پراکنده بودند) یهودی ها را تحقیر می کردند، در مکان های خاص و دور افتاده از شهر و در محله های خاصی قرار می دادند، اینها اسناد مسلم تاریخ است!
چرا اینها را جوانهای ما پخش نمی کنند به انگلیسی، به عبری اینها را پخش کنیم که ای یهودی تو الان داری به مسلمانها فحش می دهی خبر نداری که مهمترین خدمت را به شما در آن زمان آوارگی مسلمان ها کردند. آن زمانی که اروپایی ها شما را همچون یک انسان نجس نگاه می کردند و شما را از کشورشان بیرون می کردند این مسلمانها بودند که به شما خدمت می کردند.
چون مسلمانها اعتقاد داشتند اینها اهل کتابند نجس نیستند، می شود با اینها برخورد داشت و رفت و آمد داشت. خیلی حواسمان جمع باشد، همین را یک عده بروند تحقیق بکنند راجع به یهود ستیزی که اروپایی ها داشتند، راجع به دوستی که مسلمین با یهودی های فراری داشتند تحقیق بکنند و اینها را در فضای مجازی قرار بدهند تا جوان ما بداند‌.
این کارها باید برای امام زمان (عج) صورت بگیرد تا به یک قوم و ملت بفهمانیم که مسلمانها مهربانند. بعد او می فهمد مسلمانها این قدر مهربان هستند امامشان دیگر چه قدر مهربان است! مگر همین کار را الان دشمن نمی کند. مگر الان دشمن داعش را به عنوان سربازان مهدی معرفی نمی کند! می گویند وقتی سربازان مهدی این قدر ظالم هستند و گـردن می زنند خود مهدی نعوذ بالله چگونه است؟!
ما باید برعکسش کار بکنیم چهره زیبای مسلمین را نشان بدهیم، چهره زیبای اسلام و مهربانی های اسلام را نشان بدهیم باید روی اینها کار بکنیم، این یکی از مهمترین کارهایی است که ما باید انجام بدهیم، اما می بینیم چه قدر ما متأسفانه در این زمینه ضعیف هستیم و آن کاری که باید صورت بدهیم را نمی دهیم.
شناخت دشمن و رسوا کردن دشمن یک وظیفه ی مهمی برای ماست، هم دشمن را بشناسانیم هم رسوایش بکنیم. وقتی من این همه سند علیه دشمن دارم چرا کاری نکنم؟ دشمن هیچ سندی، هیچ آتویی از اسلام و قرآن و امام زمان ندارد می رود سند جعل می کند می رود سند تحریف می کند بعد می آید داد می زند علیه اسلام! حالا من که این همه سند دارم چرا چنین کاری نکنم..
آیا فقط دعای ندبه و آل یاسین خواندن کار مهدوی است؟ آیا فقط شربت و شیرینی و سه شنبه های مهدوی کار امام زمانی است؟ آیا فقط در گروه و کانالها مطلب گذاشتند کار امام زمانی است؟ یکی از مهمترین موارد این است که بیاییم دشمنان امام زمان (عج) را معرفی بکنیم.
امروز شدیدترین حملات دارد علیه مهدویت از جانب یهود صورت می گیرد. ادعا دارند که کل دنیا باید تحت حکومت یهود باشد!
از یک طرف می روند روایات شیعه را می خوانند که در روایات و آیات شیعه آمده «یَرِثُهَا عِبَادِیَ الصَّالِحُون، [انبیاء/۱۰۵] زمین را بندگان صالح خدا در زمان امام زمان به ارث می برند» گفتند رقیب پیدا کردیم؟ زمین که برای ماست، کل جهان که برای ماست پس باید بیاییم علیه این رقیبمان کار کنیم.
مگر ادعای قوم برگزیده بودن ندارند! می گویند خود خدا در قرآن شما مسلمانها گفته من شما بنی اسرائیل را بر بنی آدم و بر کل جهانیان برتری دادم. می گوییم آن چیزی که خدا گفت برای آن زمان بود نه همه ی زمانها! دوما در جاهای مختلف قرآن خدا از بنی اسرائیل و یهود شکایت می کند آنها را شماتت می کند.
پس معلوم هست آن دسته از بنی اسرائیل آدمهای خوبی بودند و خدا از آنها تعریف می کند که پیرو انبیاء بودند، آن هم برای زمان خودش! و الا ما در قرآن صراحتا آیه داریم «کُنتُمْ خَیْرَ أُمَّهٍ أَخْرِجَتْ لِلنَّاس، [۱۱۰/آل عمران] به مسلمانها خدا می گوید شما بهترین امتی هستید که برای مردم تا به حال آمد» پس آنجایی که قرآن می گوید بنی اسرائیل «فَضَّلْتُکُمْ عَلَی الْعالَمِین» آن برای زمان خودشان بود که حرف پیغمبرشان را گوش می دادند..
خدا این نعمت را به بنی اسرائیل داد تا آنها بتوانند آن حکومت جهانی را برقرار بکنند، نتوانستند و گوساله پرست شدند مورد لعنت خدا قرار گرفتند و حالا این نعمت دست من و شماست. این نعمت را خدا به من و شما داد و ما را در زمان غیبت امام زمان به دنیا آورد تا بتوانیم کار کنیم برای امام زمان (عج). آیا ما می توانیم این کار را انجام بدهیم⁉️
باید انجامش بدهیم و الا همان بلایی که سر بنی اسرائیل آمد سر ما هم می آید. خواندن تاریخ و دشمن شناسی راه را جلوی من و شما روشن می کند تا ما گرفتار بلاهایی که سر قبلی ها آمد نشویم. پس چه قدر خوب هست ما این مباحث را قوی کار بکنیم.

استاد احسان عبادی

ادامه…
قسمت چهارم


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *