logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890
گروه فرهنگی هنری و رسانه ای مهدوی
شیعیان ما به اندازه آب خوردنی ما را نمی خواهند اگر بخواهند دعا میكنند و فرج ما می رسد.

بسم الله الرحمن الرحیم

کمپین دعا فقط برای یک نفر از تاریخ ۱۶ رمضان سال ۱۳۹۶ شروع به کار کرده و فعالیت این کمپین به طور کامل خودجوش ، مردمی و بدون وابستگی به هیچ نهاد یا سازمان دولتی می باشد و در حال حاضر در کشور تنها رسانه ای است که با تمرکز در موضوع مهدویت به صورت میدانی در بین مردم فعالیت می کند.
جهت زمینه سازی ظهور، اصلی ترین مبنا در اهداف ما ، تبلیغات و ایجاد احساس نیاز در مردم نسبت به حضرت صاحب الزمان (عج) می باشد و برای به تحقق رساندن این موضوع اقداماتی نیز انجام شده وهمچنین بعضی از آنها در آینده انجام خواهد شد.
از جمله:
پرورش نیروی انسانی و ایجاد پیوند با امام زمان(عج)؛
مصاحبه با مردم؛
عکاسی با موضوع مهدویت؛
ساخت کلیپ؛
ساخت فیلم کوتاه و تیزر؛
برگزاری تریبون مهدوی؛
تولید نمایشنامه رادیویی (با موضوع شبهات مهدوی)؛
فعالیت در بخش اصناف و مشاغل مختلف با موضوع مهدویت؛
و…
سالیان سال است که شبانه روزدشمن تمام توان خود را بر این گذاشته که موضوع مهدویت را از اذهان مردم پاک کند و برای اینکار دست به انکار ، تخریب و تحریف حضرت صاحب الزمان (عج) زده است که این اتفاق وظیفه ی شیعه را حساس تر و مهم تر می کند که نسبت به این موضوع به هیچ عنوان نباید بی تفاوت باشد و باید با تبلیغات رسانه ای و غیر رسانه ای عرصه کار را برای دشمن سخت و حتی ناممکن کند.
حالا برای حفظ جریان مهدویت و رشد تفکر مهدوی در بین مردم و همچنین برای اینکه تلنگری برای مردم  باشد که یک نفر سالیان سال است که درغیبت به سر میبرد و نباید اورا فراموش کرده و ما به او نیاز داریم و همچنین برای طلب ظهورش از خداوند متعال ، کمپین دعا فقط برای یک نفر راه اندازی شد.
دعا فقط برای یک نفر یعنی برخاستن و دعا کردن نه نشستن و دعا کردن؛
دعا فقط برای یک نفر یعنی نجات هزاران ملت از ظلم و جهالت؛
دعا فقط برای یک نفر یعنی مایه قوت قلب امام زمان (عج) بودن؛
دعا فقط برای یک نفر یعنی عاقبت به خیر شدن خودمان؛
دعا فقط برای یک نفر یعنی رهایی از فشارها و مشکلات و رسیدن به فروانی نعمت و برکات الهی؛
و…
در پایان اگر در تمام روایات ائمه معصوم جست وجو کنید به هیچ چیزی به اندازه دعا برای ظهور حضرت تاکید نشده است حتی روایت معروفی از حضرت صاحب الزمان (عج) است که فرموده اند : برای تعجیل در ظهور من بسیار دعا کنید چون این همان فرج و گشایش شماست.