کمپین بین المللی دعا فقط برای یک نفر با تولیدات رسانه ای در زمینه ی ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار فعالیت میکند

امروز : شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

لحظه شناسی

لحظه شناسی

مطلبی مهم درباره ی حضرت صاحب الزمان(عج) با عبرت گرفتن از تاریخ لحظه را باید شناخت،نیاز را باید دانست.
فرض بفرمایید کسانی در کوفه دلهاشان پر از ایمان به امام حسین(ع) بود ، به اهل بیت محبت هم داشتند، اما چند ماه دیرتر وارد میدان شدند؛ همه شان هم به شهادت رسیدند، پیش خدا هم مأجورند؛ اما کاری که باید بکنند، آن کاری نبود که آنها کردند؛لحظه را نشناختند؛ عاشورا را نشناختند؛ در زمان ، آن کار را انجام نـــــدادنــــد.
اگر کاری که توّابین در مدتی بعد از عاشورا انجام دادند، در هنگام ورود جناب مسلم به کوفه انجام می دادند، اوضاع عوض میشد.
شناسایی لحظه ها و انجام کار در لحظه نیاز ، خیلی چیز مهمی است. شناختن موقعیت ، فهمیدن نیاز، حضور در لحظه مناسب و مورد نیاز ؛ این اساس کار است که مؤمن باید این راهم با خود همراه داشته باشد تا بتواند وجودش مؤثر بشود؛ آن کاری را که باید انجام بدهد ، بتواند انجام بدهد..
شیعیان و مردم ایران باید بدانند که تمام این روز ها عاشوراست و باید لحظه شناس باشند باید اصلی ترین نیاز جامعه را بشناسند و بدانند که طولانی شدن غیبت به ضرر آنها خواهد بود،و بایستی با اضطرار، وحدت و اتحاد قلوب کمر همت را محکم ببندند و برای زمینه سازی ظهور حضرت بقیه الله بابرنامه ریزی کـــارکـــنـــنـــد تا ظهور به تحقق برسد.
این تفکر غلط است که گفته می شود امام زمان(عج) به کمک های ما احتیاجی ندارد همانطور که درگذشته معصومین ما با کمک اصحابشان و یاری خداوند خیلی از قله ها را پیمودند امروزه نیز فرزند نرجس خاتون چه در زمان غیبت و چه در زمان ظهور بیشتر از معصومین دیگر نیاز به یاری اصحابش دارد .
اما نکته ی مهمی که گفتنش خالی از لطف نیست!
پیروی از ولایت فقیه پیروی از راه و روش حضرت صاحب الزمان (عج) بوده فقط با این تفاوت که حضرت ، ابلیس و پیروانش را کاملاً به زانو در می آورد ؛ و اما پشت کردن به ولایت یعنی پشت کردن به راه ائمه و معصومین حتی اگر پیشانیتان پیله بسته باشد.
مردم فقط در کنار ولایت فقیه می توانند در مقابل حضرت مهدی(عج) سربلند باشند در غیر اینصورت خوار و ذلیل خواهند شد
مجموع هدف اصلی از انتشار این پست این است که گفته شود نسبت به این ایام غیبت که رو به پایان است بی تفاوت نباشید و فرصت را غنیمت شمارید و برای ظهور حضرت صاحب الزمان (عج) کـــارکـــنــیــد تا از حسرت خوردگان نباشید که در ایام ظهور این حسرت تلخ ترین و جانسوز ترین حسرت است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *